Orm Oja lugu

by Helen L. on January 21, 2021

Kas sina teadsid, et Clean Kitcheni üks asutajatest ja ühtlasi meie maitsvate retseptide taga on tuntud tippkokk Orm Oja?

Aastal 2020 muutus täielikult see, kuidas me lähedaste ja sõpradega aega veedame ja einestame.  Viimastel aastatel on Orm Oja kostitanud külalisi Tallinna hubastes ja nooblites restoranides, ühel hetkel tundus aga, et üksnes sellest ei piisa. Olles viinud Eesti tipprestorani NOA Peakoka Saal kolmekordselt Baltikumi parimaks restoraniks ja hinnatud restoranigiidi White Guide võitjaks ning teinud tuntud restorani La Bottega taas populaarseks, küsis Orm endalt: ‘’Kuhu edasi?’’. 

Sarnaselt ümbritsevale, on kokandusmaailm muutumas digitaalseks ning uue ‘’normaalsuse’’ olukorras tekkis tal mõte tuua restoranielamus kõigi inimeste koju ning seda soodsalt ja kvaliteetselt. Lisaks toiduelamusele tahab ta inspireerida inimesi taas ise endile süüa valmistama –  “armastus käib kõhu kaudu”!

Kes uuega kaasa ei lähe, jääb ajale jalgu. Kuus kuud tormilist kasvu selja taga, on tervel Clean Kitcheni tiimil suurim heameel olla uuendusliku kokkamisteenuse eestvedaja, mis toob toiduelamuse mugavalt kõikidesse kodudesse. 

Orm osaleb saatekülalisena sel pühapäeval Anu Välba saates ''Hommik Anuga'' ETV-s kell algusega 10:00.

 

1 kommentaar
by on

KIRJUTA KOMMENTAAR