Sõprade soovitusprogrammi soovitused.

by Karina Fursov on December 15, 2022

 

Kutsu sõbrad Clean Kitchenit kasutama ja teeni 40% allahindluse kupong oma järgmisele tellimusele. Ära maga maha võimalust oma toidukulusid järgmisel aastal kokku hoida, sest detsembris teenitud kuponge saab kasutada terve järgmise aasta jooksul. 40% kampaania kestab vaid kuni 01.01.2023. Uuest aastast muutuvad soovitusprogrammi soodustused.

Kuidas see töötab?

Jagades sõpradele oma kutselinki, on neile esimene tellimus 30% soodsam. Iga tellimuse teinud sõbra eest teenid sina 40% sooduskoodi oma järgmise tellimuse jaoks.

Sinu sõber peab tegema oma esmatellimuse läbi saadetud kutselingi enne 01.01.2023. Nii saab süsteem aru, kes oli soovitajaks. Tellimuse teinud sõbra eest saadetakse sulle e-mail koos personaalse koodiga 1 päeva jooksul.

KKK soovitusprogrammi kohta leiad siit: https://www.cleankitchen.ee/pages/kutsu-sober-clean-kitchenit-kasutama

Oleme kokku pannud mõned nipid, kuidas sõpru edukalt Clean Kitchenit tellima kutsuda:

 • Jaga infot oma sotsiaalmeedias.
  Tee postitus, filmi reels või story’d! Näita sõpradele kuidas kokkad ja jaga nendega oma kogemust, kuidas sinu elu on muutunud meie teenust kasutades lihtsamaks. Soovitame jagada oma kutselinki avalikult - nii on suurem tõenäosus, et sõbrad ja tuttavad kasutavad sinu sooduskoodi.

  Maini ka, et sinu -30% koodi saab kasutada vaid kuni 31.12.22 ja sellist magusat pakkumist enam lähiajal ei tule.
 • Saada kutselink läbi e-maili.
  Ühe e-mailiga saad kutsuda mitu tuttavat korraga - nii säästad ka aega!

 • Räägi.
  Jaga sõpradega oma toiduvalmistamise saladust - kuidas sina kokkad imemaitsvaid õhtusööke poes käimata. Sellist infot on ei tasu jagada mitte ainult sõpradele, vaid ka tuttavatele ja töökaaslastele. Eriti aktuaalne on see detsembris, kui kõigil on väga palju muid toimetusi ja vähe aega toidupoes käimiseks.

 • Anna sõpradele retseptikott proovimiseks.
  Detsembris käime väga tihti külas. Võta järgmine kord oma sõprade juurde minnes 1 retsept proovimiseks kaasa - nii saab sõber enne tellimist täiskogemuse! Suure tõenäosusega tahab sõber peale retsepti proovimist teha esmatellimuse kasutades just sinu koodi.1 kommentaar
by Kaari Kink on December 16, 2022

Tere! Sõber kasutas minu koodi, sai soodustust, aga mulle ei tulnud sellest mingit kommunikatsiooni ega discounti.

KIRJUTA KOMMENTAAR