Kuidas toimib Clean Kitchen?

Värsked ja maitsvad eined 3 lihtsa sammuga:

  • Vali retsept
    Vali retsept meie maitsvate retseptide kollektsiooni hulgast.
  • Broneeri kojuvedu.
    Me saame kohale toimetada kõige varasemalt tellimusest 96 tunni pärast või sa saad ise valida endale sobiva kohaletoimetamise aja.
  • Valmista oma söögikord
    Paki lahti oma värskete toorainetega karp, meie kergesti jälgitav valmistamisjuhend ning valmista endale värske ja tervislik eine mugavalt oma kodus.

Kontroll on alati sinu käes!

Vali 20 retsepti hulgast iga nädal. Meie korduvtellimus on ja jääb alati paindlikuks! Võid jätta vahele nädalaid, muuta tellimuse kohaletoimetamise päeva või katkestada kogu tellimus iga hetk kui selleks soov on.

Pole kättetoimetamise ajal kodus?

Pole probleemi. Külma vajavad koostisosad on pakitud spetsiaalsesse isoleeritud pakki koos jääga, et kõik püsiks külm ja värske, kuni sa koju jõuad.

Sagedased küsimused

Kas arvestate eri-dieetide või allergiatega?

Meie retseptide hulgas on nii taimetoite, liha toite, kala toite, kana toite ja selgelt on ka välja toodud laktoosivabad ning gluteenivabad retseptid ning muud allergeenid. Siiski pakitakse kõik meie karbid ühes ruumis, seega kui teie allergia on väga tugev, ei soovita me teile meie käest karpe tellida.

Millal toimub kohaletoomine?

Iga nädal esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti

Kuhu te kaupa kohale toimetate?

Einekarpe saab tellida üle kogu Eesti

Kust te hangite oma koostisained?

Tooraine värskus ja kvaliteet on meie jaoks kõige tähtsamad. Valikus lähtume alati tooraine päritolust ja selle kasvatustingimustest, võimalusel eelistame eestimaist toorainet ja väiketootjate toodangut, toetades nii kohalikke tootjaid.

Kas ma võin oma tellimusest mõne nädala vahele jätta?

Jah, võite nädala tellimusi vahele jätta kuni 3 päeva enne järgmise kohaletoimetamise kuupäeva. Saate tellimusi hallata oma konto alt, kui olete sisse loginud.

Kas ma pean olema kodus, et tellimust vastu võtta?

Meie karbid kasutavad külma-isolatsiooni ja jääpakke, et kõik toit oleks värske terve kohaletoimetamise päeva, isegi kui teid pole kohe kohal, et kasti vastu võtta.