Suur videoväljakutse:
kokka, jaga ja võida 250€

Just sina võid olla järgmine, kes võidab 250€ toiduraha ning kuulsuse 🤩!
Kokka Clean Kitcheni retsepti, tee sellest lühike video ning postita see oma sotsiaalmeediasse.
  • Kasuta hashtagi #kokkankoosCleanKitcheniga  
  • Võitja valime iga teisipäev möödunud nädala postitajate seast  
  • Mida rohkemate inimesteni su video jõuab, seda suurem on sinu võiduvõimalus  
  • Osa saad võtta kas tiktokis või instagramis 
Niisiis, põlled ette ja tähelepanu - valmis olla - kokkama! 🤩

Kampaaniatingimused

Kuidas osaleda?

Auhind ja kampaaniaperiood

Mida jälgida videot kokku pannes?

Üldtingimused

Kuidas osaleda?

Loo ja jäädvusta: Tee lühike video sellest, kuidas kokkad Clean Kitcheni retsepti. Iga nädal saad oma lemmiku nädala retseptide seast välja valida. Pane video kokku just sellises võtmes, nagu sina soovid. Jäädvusta kokkamisprotsessi, tulemust ja isegi oma maitsmisreaktsiooni – me tahame seda kõike näha!

Jaga videot meiega: Postita video kas Instagrami või Tiktoki ning kasuta oma postituse pealkirjas hashtagi: #kokkankoosCleanKitcheniga. Tagi meid kindlasti videol ära, et leiaksime sinu video üles.
Jälgi meid selles kanalis, kuhu postitad: Instagramis ja Tiktokis.

Muuda avalikuks: Veendu, et sinu postitus oleks avalik, et ka teised saaksid seda vaadata ja jagada, sest nii suurendad sa oma video vaatamisi ja kaasatust. 

Levita sõna: Jaga oma postitust sõprade, pere ja jälgijatega. Julgusta neid oma videot like'ma, kommenteerima ja jagama, et suurendada oma võiduvõimalusi. Kutsu osalema ka oma sõbrad - sõpradele saad jagada oma personaalset soovituslinki, millega nad saavad oma esimese tellimuse teha 30% soodsamalt.

Julgustame väljakutses osalema igaüht 🤞.

Auhind ja kampaaniaperiood

Kampaaniaperiood on 1.04-30.04 ning kokku kroonime 4 kokkamismeistrit, kes saavad auhinnaks 250 € Clean Kitcheni toiduraha. Võitja video postitame ka oma sotsiaalmeediakanalitesse ning peale kampaania lõppu meie kodulehele.

👉 Hindamiskriteeriumiks on video vaatamiste arv postitatud kampaanianädala jooksul.

Kampaania jaguneb neljaks kampaanianädalaks: 
01-08.04
09-15.04
16-22.04
23-29.04
Kampaanianädalate võitjad kuulutame välja: 09.04; 16.04; 23.04 ja 30.04

👉 Iga nädala võitjaga võtame eraldi ühendust ning kuulutame välja ka oma sotsiaalmeedias.

Nipid, kuidas kokku panna parim video:

Taust: Jälgi, et sul oleks filmimise ajal piisavalt valgust ja puhas taust. Kogu toiduvalmistamisprotsess peaks olema selgelt nähtaval. NB! Püüa vältida valmisfiltrite kasutamist.
Video pikkus: Püüa video kogupikkus jätta 1 minuti sisse. Võtmesõnadeks on lühike ja kaasahaarav.
Vorming: Filmi video pikkupidi ehk vertikaalselt, sest nii on seda mugavam sotsiaalmeedias jagada ja vaadata. 
Sisu: Proovi video üles ehitada vähemalt 3 osas, tabades nii roa valmistamise, valmis toidu, kui ka oma maitsmisreaktsiooni. Taustana võid kasutada muusikat või valmistamisprotsessi ise peale rääkida, jagada saad näiteks ka näpunäiteid ja nippe või kasutada fantaasiat, et video hoopis muudmoodi köitvamaks muuta. 
Ole autentne: Lase oma isikupäral videost läbi paista.

Kampaania üldtingimused

1. Kampaania korraldaja
Perioodil 01.04-30.04.2024 toimub kampaania, mida korraldab Yummy OÜ registrikoodiga 14959640 ja asukohaga Kalevi tee 2, Lehmja, info@cleankitchen.ee, 59117800 (edaspidi kampaania Korraldaja). 

2. Kampaania tingimused 
2.1. Korraldaja kehtestab kampaania korra vastavalt siinsetele eeskirjadele. Eeskirjade järgimine on kohustuslik kõigile kampaanias osalejatele. 
2.2. Reklaamikampaanias võivad osaleda kõik isikud, kes elavad alaliselt Eesti Vabariigis. Osalejad ei või olla korraldaja Yummy OÜ lähedased isikud või mis tahes isikud, kes on kampaaniaga otseselt või kaudselt seotud (nt korraldaja või tootja perekonnaliikmed – vanemad, lapsed või muud sugulased). 

3. Kampaania sisu
3.1. Kampaaniat korraldatakse kogu Eestis. Kampaaniaperiood on 01.04-30.04.2024  
3.2. Kampaanias osalemiseks tuleb kampaaniaperioodi jooksul postitada üks video. Videol tuleb ära märkida Instagramis @cleankitchenmeals või Tiktokis @Cleankitchen1 ning lisada hashtag #kokkankoosCleanKithceniga. Kampaanias osaleja sotsiaalmeediakonto peab olema avalik. 

4. Auhinnafond 
4.1. Peaauhindu jagame kokku 4 tk. Peaauhinnaks on 250 € väärtuses Clean Kitcheni toiduraha.

5. Auhinnaloos 
5.1. Kui osaleja vastab punktis 2 sätestatud tingimustele, saab ta osaleda kampaanias. Kampaania auhindade võitjad valitakse vastavalt kõigile seadustele ja eeskirjadele. 
5.3. Võitjad valitakse hiljemalt 01.05.2024 ning võitjatega võetakse Yummy OÜ poolt ühendust sotsiaalmeedias 3 tööpäeva jooksul. 
5.4. Juhul, kui võitja ei ole kättesaadav (ei vasta kõnele ja/või e-kirjadele) 10 tööpäeva jooksul, kaotab ta õiguse auhinnale. 

6. Auhindade üleandmine 
6.1.Auhindu väljastatakse võitjatele soodukoodi kujul ning auhinda on võimalik realiseerida kuni 01.06.2024. Auhind jaguneb 4 eraldiseisvaks tellimuseks, mis toimetatakse võitjateni kulleriga Eesti Vabariigi piirides. Võitjalt palutakse informatsiooni asukoha kohta, kuhu auhind saata, samuti nõusolekut tema isikuandmete (nimi, aadress, telefon) edastamiseks transpordifirmale (kullerile).  Võitja peab võtma kulleriga saadetud auhinna vastu. Võitja, kes jätab auhinna vastu võtmata, kaotab õiguse auhinnale. 
6.2. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas. Võitjal on õigus auhinnast loobuda andes sellest Korraldajale kirjalikult teada. Sellisel juhul loositakse uus võitja. 

7. Muud tingimused 
7.1. Kampaanias osalemisega kinnitab osaleja oma soovi selles osaleda, kampaania eeskirjade järgimist ja enda kohta korraldajale esitatud teabe õigsust. 
7.2. Kampaanias osalemisega kinnitab osaleja, et korraldajal ja ettevõttel Yummy OÜ on õigus töödelda, hoiustada ja kasutada osaleja isikuandmeid võitja loosimisel ning auhindade kätteandmisel. Isikuandmete töötlemise eesmärk on anda üle auhind. Isikuandmeid kasutatakse ühe korra ja üksnes selle reklaamikampaania eesmärgil. 
7.3. Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel. 
7.4. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Yummy OÜ, Kalevi tee2, Lehmja või e-posti aadressile info@cleankitchen.ee.

Saa inspiratsiooni: